GovernmentCommunityBusinessHow Do I...?

Go To Search
Click to Home

Housing Authority
  • 4pm
  • Third Thursday of each month

Five members are appointed by the mayor. Members serve four-year terms
  • Amy Delany-Cook
    Term expires on December 14, 2018
  • Sally Pike, Chairperson
    Term expires on September 18, 2018
  • Sheila R. Murray
    Term expires on February 21, 2018
  • Robert Hart
    Term expires on March 18, 2018
  • Jeff Penland, Vice-Chairperson
    Term expires on October 31, 2018

About the Authority

This authority provides rental assistance for persons of low and moderate income within the limits of St. Joseph.